Chytrá pleťová nano maska

Když krása potká vědu

 • Vitaminy, účinné látky a voda – to Vaší pleti stačí!
 • Certifikováno Státním zdravotním ústavem

Co je nanoBeauty pleťová maska?

Nanovlákenná pleťová maska nanoBeauty je významnou a revoluční inovaci v kosmetické výrobě. Česká patentovaná technologie, použitá pro výrobu nanoBeauty, využívá nanovlákno jako nosič účinných látek a vitaminů. V nanovláknu je dokáže uchovat ve zcela čisté kvalitě bez všech konzervantů a stabilizátorů. Difuzní přenos účinných látek do pleti se spouští „chytře“ až po navlhčení vodou a kontaktem s pokožkou.

Chci se dozvědět více

 • Proč nanoBeauty funguje?

  Přenos účinných látek z nanovlákna do pleti začne až po navlhčení vodou a kontaktem s pokožkou. Po navlhčení vodou se zahájí difuze výživných, omlazujících, hydratačních, revitalizačních nebo anti-aging látek do pleti. Do té doby jsou všechny účinné látky ve 100% koncentraci vázané pouze na nanovláknu v naprosto čistém stavu a čekají na spuštění difuzního procesu.

 • Garantované účinky nanoBeauty?

  Testy bylo prokázáno, že se až 92% účinných látek z nanovlakenné masky dostane přímo do pleti, a to i do hlubších vrstev pokožky. Stačí pouhých 8 minut a do pokožky se dostanou všechny deklarované vyživující látky a vitaminy.

 • Proč suchá nanovlakenná pleťová maska?

  NanoBeauty byla vyvinuta „chytře“, tak aby došlo na navlhčené pokožce k rozpuštění a vytvoření prostředí vhodného pro přestup aktivních látek přímo do pleti. Toho je dosaženo metodou elektrostatického zvlákňování z roztoku. Ostatní podobné výrobky a pleťové masky jsou nabízeny již mokré, aby se nekazily, musí obsahovat konzervanty a stabilizátory.

 • Je nanoBeauty certifikována?

  Pleťová maska nanoBeauty se zrodila na základě výzkumu a vývoje nanovlákenného zdravotnického materiálu, primárně zaměřeného pro léčebné krytí těžkých popálenin, proto může být používána i pro citlivou pleť. NanoBeauty pleťová maska má certifikát Státního zdravotnického ústavu a další potřebné atesty. Garantujeme, že nanoBeauty nebyla testována na zvířatech.

Proč nanovlákno?

Náš příběh

Ocenění

ZLATÝ POHÁR za inovativní produkt

veletrh FOR BEAUTY 2024, Praha

ZLATÝ POHÁR za inovativní produkt